Sticker Nasıl Yapılır

Özellikle son senelerin ev dekorasyonun da en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri duvar stickerlarıdır. Tabi ki herkesin bildiği gibi stickerlar bir çok yerde kullanılabiliyor. Yoldan geçen bir arabada, evlerin duvarlarında, laptoplarınızın üzerinde, buzdolaplarının üzerinde, camların üzerinde vs. Sticker yapıştırma işlemi gerçekten dikkat ve güven gerektiren bir işlemdir eğer eliniz titrer veya herhangi bir olay geçekleşirse istediğiniz görüntünün aksine çok kötü bir görünüm ortaya çıkmış olur.


Sticker yapıştırma işleminden önce dikkat edilmesi gereken birkaç püf noktasını sizlere aktaralım.
– Sticker’ı yapıştıracağınız yerde kir veya toz bulunmamalıdır.
– Stickerları, sıvalı duvarlara uygulamayı düşünmeyin, çünkü yapışmayacaktır.
– Yeni boya yapılmış duvarlara uygulanması için belli bir süre geçmesi gerekmektedir. (7 gün kadar.)
– Yapıştırılacak olan bölgenin kuru ve nemsiz olmasını özen gösterin. Böyle stickerların gerçekten güzel ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.
Özellikle ev dekorasyonun da kullanılan duvar stickerları, lüks ve şık görünümün yaratmak için tercih edilecek en zahmetsiz ve uygun fiyatlardaki malzemedir. Ayrıca insanların çoğu yenilik yapmaya karar verdiğinde sticklerları duvarlarından, arabalarının veya buzdolabının üzerinden kaldırır. Ancak stickerı çıkartma işlemi de stickerın duvarı yapıştırılmasından çok daha fazla dikkat gerektiren oldukça zor bir işlemdir. Eğer sticker çıkarma işlemini doğru bir şekilde yapamazsanız çıkarıldığı yüzeyde çok kötü bir görünüm iz bırakabilir. Ayrıca son senelerde bayanlar tarafından tırnaklara da sticker yapıldığını görmekteyiz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Sticker Nasıl Yapılır”

  1. nuray dedi ki:

    slmlar bütün gün pc de oturuyorum neden bende para kazanmıyım? iş teklifinizi sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

Leave a Reply

Powered by WordPress