Seo Dolandırıcılarına Aman Dikkat!

Her sektörde olabileceği gibi seo sektöründe de bazen kötü niyetlerinden bazen de bilgi eksikliklerinden dolayı çok sayıda dolandırıcı bulunmaktadır. Bazı kimseler de dünyanın en zeki mühendislerinin çalıştığı Google algoritmasını, Google ve diğer arama motorları tarafından da onaylanmayan bir takım hileli uygulamalar ile kandırabileceğini zannetmektedirler. Black Hat Seo olarak adlandırılan bu tür uygulamalar ile ilk başlarda sitenizde göreceli yükselişler yakalanabilir fakat eninde sonunda algoritmayı manipüle etmeye çalışanlardan korumak amacıyla oluşturulmuş spam team filtrelerine takılırsınız ve siteniz bütün anahtar kelimelerde arama sonuçlarından silinir.

Bu tür uygulamalar için çeşitli seo programları kullanılmaktadır. İnanın bize hiç bir seo programı ile kalıcı başarı yakalayamazsınız ve eninde sonunda cezalandırılırsınız. Büyük bir hayal kırıklığı ile karşılaşmamak için bizim gibi işini doğru ve gerçekliği kanıtlanmış bilgiler ile dürüstçe çalışan firmalara başvurmanızı tavsiye ederiz.

Bundan daha büyük bir tehlike ise Hacklink ile yapılan seo çalışmalarıdır. Hacklink adı üzerinde bir web sitesini hackleyerek, site kodları arasına sizin linklerinizin yerleştirilmesidir. Çok sayıda web sitesine hacklink yerleştirerek Google ve diğer arama motorlarına ilgili web sitesinin popülerliğinin yüksek olduğu imajı verilmeye çalışılır.

Hacklink uygulamaları ile geçici başarı yakalayabilirsiniz, ama çeşitli filtre uygulamalarına yakalanmanız ve arama motorlarından tamamen silinmeniz kaçınılmazdır. Ayrıca Türk Ceza Kanununa göre Hacklink yapmak suçtur, 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası bulunmaktadır. Ve tespiti de çok kolaydır. Bu nedenle Seo firmaları veya seo uzmanları ile çalışmadan önce lütfen iyi bir araştırma yapın.

Firmamız, kesinlikle Google’ın onayladığı seo uygulamaları ve teknikleri ile çalışmaktadır. Diğer yöntemler asla uygulanmaz. Türkiye’nin ilk ve en çok satan  Seo kitabı olan Seo Efendisi’nin yaratıcıları ile çalışmanın sadece bir adım uzağındasınız.

Seo Hizmetimizin Detaylarını Görebilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress