Plaket Alırken Dikkat Edilecekler

  • Plaketi, işini iyi ve ciddi yapan, referansları bol olan firmalardan almalısınız.
  • Plaket satan firma bu işte tecrübeli olmalıdır. Bu işi uzun yıllardan beri yapıyor olmaları onların tercih edilen bir firma olduğunu gösterir. Kaliteli işler ortaya çıkarırlar.
  • Eğer internette plaket satın alacaksanız büyük ihtimal o firma hakkındaki yorumları internette bulabilirsiniz. Bu yorumları okuyun.
  • Telefonda görüşme yaptığınızda size ciddi bir firma olduklarını hissettirmeliler. Ayrıca telefon ile yapılan bu görüşmelerde indirim talebinizi ilettiğinizde size ciddi miktarda indirim yapmazlar. Eğer yapıyorlarsa büyük ihtimal işe yeni başlayan tecrübesiz bir firmayla konuşuyorsunuz demektir.
  • Mutlaka telefon ile görüşmeler yaparak ürün hakkında bilgi alın.
  • İşini iyi yapan firmaları msn, mail, telefon gibi istediğiniz her an firmaya ulaşabileceğiniz iletişim adreslerini size bildirirler.

Plaket Fiyatları

Plaket fiyatları yapıldığı malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz plaketler 9TL den başlamaktadır. Kutulu olarak kristal plaketleri 35TL’den Ahşap plaketleri 20Tl’den Ajandaları 12TL’den başlayan fiyatlara bulabilirsiniz. Plaket için internette yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Bütçenize en uygun olanı seçip kargo ile gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Kataloğun dışındaki özel yapım plaketlerin fiyatları için firma ile bire bir görüşme yapmalı ve fiyat sordurmalısınız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress