Magnet

Magnet Basımı ve Tasarımı Hakkında Bilgilerin Olduğu Web Sayfamız.

Magnet Nedir? Magnetlerin Kullanım Alanları Nelerdir? Başarılı Magnet Örnekleri Nasıl Olmalıdır?

 

 Ovel Kesimli Magnet

 • Adedi: 1000
 • Ebat: 4,5×6,5
 • Selefon: Parlak Selefon
 • Fiyat: 38 TL

Özel Kesimli Magnet

 • Adedi: 1000
 • Ebat: 4×7
 • Selefon: Parlak Selefon
 • Fiyat: 44 TL

 

Özel Kesimli Magnet

 • Adedi: 1000
 • Ebat: 5×8
 • Selefon: Parlak Selefon
 • Fiyat: 50 TL

Özel Kesimli Magnet

 • Adedi: 1000
 • Ebat: 4,5 x6,5
 • Selefon: Lens Selefon
 • Fiyat: 50 TL

 

Özel Kesimli Magnet

 • Adedi: 1000
 • Ebat: 4×7
 • Selefon: Lens Selefon
 • Fiyat: 57 TL

 

Özel Kesimli Magnet

 • Adedi: 1000
 • Ebat: 5×8
 • Selefon: Lens Selefon
 • Fiyat: 63 TL

 

Magnet Nedir?

Magnet mıknatıs özelliği ile buzdolaplarına ve demirli yerlere yapışan dekoratif  şekil ve figürlerden oluşan bir reklam aracıdır. Maliyet bakımından uygun ve üretimi hızlı olduğu için firmaların promosyon amaçlı kullandığı bir araçtır.  İstenilen tasarımlar renkli olarak magnet üzerine uygulanabilir. Magnetlerin dolap ve demirli yerlere yapışmasını sağlamak için arka kısmında mıknatıs tabakası kullanılır.

 

Magnetlerin kullanım alanları

Magnetler genelde ev ve iş ortamlarında dolap ya da demirli yerlere yapıştırılarak kullanılır.

 

Magnet Fiyatları

Magnet tasarımlarında oval kesimler ve özel kesimler yapılmaktadır. Magnet fiyatları bu özelliklere, boyutlarına, parlak ya da mat selefon olmasına göre değişiklik gösterir.

 

Magnet Örnekleri

 

Magnet Örnekleri 1

 

Magnet Örnekleri 2

 

Magnet Örnekleri 3

 

Magnet Örnekleri 4

 

Magnet Örnekleri 5

 

Magnet Örnekleri 6

 

Magnet Örnekleri 7

 

Magnet Örnekleri 8

 

Magnet Örnekleri 9

Magnet Örnekleri 9

Magnet Örnekleri 10

Magnet Örnekleri 10

Magnet Örnekleri 11

Magnet Örnekleri 11

Magnet Örnekleri 12

Magnet Örnekleri 12

Magnet örnekleri 13

Magnet örnekleri 13

Magnet örnekleri 14

Magnet örnekleri 14

Magnet Örnekleri 15

Magnet Örnekleri 15

Magnet Örnekleri 16

Magnet Örnekleri 16

Magnet örnekleri 17

Magnet örnekleri 17

 

Magnet örnekleri 18

Magnet örnekleri 18

Magnet Örnekleri 19

Magnet Örnekleri 19

Magnet Örnekleri 20

Magnet Örnekleri 20

Magnet Çerçeveler

Magnet, ülkemizde oldukça gündemde olan bir firmadır. Bu firmanın ürettiği ürünler, yaşamımızda bize birçok yönden kolaylıklar sağlar. Renkli ve güzel tasarımlarıyla her alanda kullanabileceğimiz Magnet ürünleri, firmalar için de idealdir. Bu yönden diğer firmalara tedarikçi olabilen Magnet, kısa süre içerisinde büyük bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Magnet denince akla ilk gelen ürünlerin başında çerçeve gelmektedir. Magnet çerçeveler, resimlerinizi daha güzel bir hale getirir. Bu çerçeveler sayesinde resimlerinizi her yere rahatça koyabilirsiniz. İster evinizin bir köşesine, ister çalışma masasının üzerine bırakabileceğiniz Magnet çerçeveler, sevdiklerinizi her an görebilmeniz için size yardımcı olur.

Magnet çerçeveler, çok farklı tasarımlara sahiptir. Bu eşsiz tasarımları, başka yerde bulmanız mümkün değildir. Renk tercihi açısından da her zaman uyumu kullanan Magnet, muhteşem ürünleri ile size estetik güzellik sağlar. Magnet çerçeveler, farklı boyutlarda olabilmektedir. Bu sayede her türlü resim için uygun çerçeve bulmanız mümkün hale gelir.

Magnet çerçeve modelleri, kullanılacak alana uygun olarak da seçilebilir. Çok şık ve bir o kadar da modern Magnet çerçeveleri, istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Magnet çerçeve, özellikle çocuklar için özel çerçeve üretimine özen göstermektedir. Çocuklarınızın resimlerini, Magnet çerçeve ile daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Onlar için özel olarak hazırlanan tasarımlar, resimleri yıllarca göz önünde bulundurabilmeniz için iyi bir sebep olacaktır. Siz de Magnet çerçeve modellerini kullanarak resimlerinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Magnet Nikah Şekeri

Yeni evlenen çiftlerin bir çok masraf altına girerek yaptığı en özel günlerinde

yapılması gereken işlerden önde geleni de nikah şekeri yaptırmaktır.

Nikah şekeri siparişlerinde, magnet nikah şekeri tercihinde bulunmanız, en kaliteli uzun ömürlü uygun fiyatları ile sizi büyük masraftan kurtaracak.

Şık gösterişli nikah şekeri yaptırmanın en güzel yolu, magnet nikah şekeri siparişi vermektir.

En mutlu gününüzde sizinle bu mutluluğu paylaşan davetlilerinize, şükranlığınızı bildirmek amacıyla verilen en güzel hediye, nikahınızda davetlilere nikah şekeri ikram etmenizdir. Bir birinden güzel tasarımlarıyla bu anınızı ölümsüzleştirmek adına isminizin resminizin tercihlerinize göre özel efekt logo gibi çalışmaların olduğu tüllü, çiçekli, kalpli,  gelin ve damat efektli, özel kesim,sizin istekleriniz doğrultusunda nikah şekeri çalışmasında, en kullanışlı uzun ömürlü yöntem magnet nikah şekeri yaptırmaktır.

Magnet nikah şekeri tasarımı mıknatıslı yüzü sayesinde evinizde, bozdolabınızda, kullanılabilir. Uzun ömürlü ve çok kaliteli bir çalışmadır. Günümüzde Nikah organizasyonlarında nikah şekeri siparişi seçiminde magnet nikah şekeri tavsiye edilir.

Özelliği magnet nikah şekeri çalışması yaptırmanız davetlilerinize nikah şekeri hediyesi etmenin yanı sıra evde büro ve ofisinde buzdolabında,  kullanabileceği güzel şık görünümlü bir süs eşyası hediye etmiş bulunursunuz.  Kullanışlı olduğundan dolayı çok daha uzun ömürlüdür. isteğe göre yapışkan magnet nikah şekeri  çalışması da yapılabilir.

Kaliteli profesyonel magnet nikah şekeri siparişlerinde sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bazı simgeler, resimler, objeler vardır ki insanlara çok şeyi hatırlatır, çağrıştırır ya da insanda olumlu veya olumsuz psikolojik tepki yaratır. İnsanlar doğası gereği kendisine güzel gelen, kendisini pozitif yönde etkileyen her türlü etkiye yönelirler.

Hissedecekleri bu pozitif enerji çeşitli simgeler, objeler, resimler, minik heykeller bile olabilir. İnsan için yaşadığı çevre, iş çevresi ve sürekli içinde bulunduğu çevre aslında çok önemlidir. Bunun nedeni olarak psikolojik etkiler görülebilir. İnsanlar çalıştıkları ortam tamamen kendisine aitse dekorasyon açısından bir zorluk çekmeyeceği gibi, psikolojik anlamda da pozitif yönden olumlu gelişmeleri olacaktır, bu sayede işinde yada evinde daha mutlu olacaktır. Bir insan düşünün ki hiç görmek istemediği bir şeyle her gün karşı karşıya kalsın, bu durum insanı tamamen negatif olarak psikolojik açıdan etkiler ve sonuçları da hiç kuşkusuz ki negatif olur. Bu anlamda insanlara daima doğal olarak pozitife yönelirler. Bunun sonucu olarak ta kendilerine iyi gelen, iyi hissettiren çeşitli obje, nesne, resim veya dekorasyonu çevresinde, işinde, evinde veya bulunduğu her türlü mekanda görmek ister.

Magnet bu anlamda çok amaçlı kullanılabilecek ürünlerden biridir. İnsanların daha çok pozitif olarak psikolojilerinin olumlu derecede artmasında kullanılan bu ürünler, hiç kuşkusuz ki her türlü ortamda kullanılabilir. Böylece insanlar bulundukları ortamda daha mutlu ve işlerinde hiç kuşkusuz ki daha başarılı olacaklardır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

19 Responses to “Magnet”

 1. Şamil dedi ki:

  Magnet uygulamalarının en iyi işe yaradığı alan bence pizza, su, tüp ve hazır yemekler dolabınıza yapıştırdığınız magnetler sayesinde bu firmalara daha çabuk ulaşabiliyorsunuz. Aklınıza yer ediyorlar ve karnınız acıkıyor dolaba gidiyorsunuz ve dolap boş bir bakıyorsunuz pizza magneti arayıp hemen bir tane söylüyorsunuz

 2. serkan dedi ki:

  Benim de buzdolabım bunlarla dolu oluyor her zaman. Öyle ki çoğu zaman markete bile gitmiyorum. Her şeyimi bunlarla halledebiliyorum. Özellikle öğrenci evlerinin en vazgeçilmez aksesuarı oluveriyor :)Bu yüzden şirketlerin magnet kullanımı bence çok önemli.

 3. Sedat dedi ki:

  Dolabımın üzeri bunlarla dolu. Her pizza söyleyişimizde bunlardan bitane gelir kesin gelir. E doğal olarakta her pizza söyleyişimizde onların üzerinde ki numaraları kullanıyoruz. Özellikle mutfak ürünleri yada hizmeti satan firmalar bunları kullanırsa müşteriyi devamlı olarak kendine bağlar. Kombi bakım onarım, su tesisatçıları vs. faydasını görecektir.

 4. Aydın dedi ki:

  Magnette yaratıcılık çok önemli.Logo,amblem gibi sade değilde magnette bi karakter, bir hayvan veyahut bir madde olmalı.Renk olarakta açık ve canlı renkler seçilmeli.Abes durmayacak bir tasarım yapılmalı.

 5. Vedat dedi ki:

  Tahiminimce her evin dolambında bunlardan vardır. Hem insanların hemnde satıcıların işini kolaylaştıran ir icat. Sizin fiyatlarda çok uygunmuş. Sipariş için nerden başvurmamız gerekiyor

 6. Creative dedi ki:

  Magnetler artık herkesin evine girmeye başladı.Ufak işletmeler bile magnet üreterek daha geniş kapsamlara ulaşıyor hem kullanımı kolay hemde ihtiyaç olduğuna ilk akla gelen magnet üzerinde numarayı aramak oluyor.Yeni ve geliştirilebilir bir iş olabilir bunun üretimini yapmaya başlayanlar ufaktan karlı bir iş ile kendi özel üretim tesisini kurabilir.

 7. Hakan dedi ki:

  Her evde ve her buzdolabında magnetler yer alıyor aslında iyi bir düşünce genellikle fast food veya taş fırın lokantaları için ideal benim buz dolabımda da bir sürü magnet mevcut. Telefon aramak yerine bu tür kolay bir şekilde ulaşmak mümkün, ama genellikle yiyecek ve icecek firmaları magnet yaptırıyor.

 8. sevda atalay dedi ki:

  merhabalar,
  nikah şekeri için magnet yaptırmak istiyorum, oldukça dar vaktim kaldı,
  size gönderdiğim jpeg dosyası üzerinden basabilmeniz mümkün olur mu? adresime postalayabilirmisiniz ve ücret hakkında bilgi rica edebilirmiyim?
  ne kadar zamanda hazır olur??
  kolay gelsin, iyi çalışmalar

 9. Dilem Eriş dedi ki:

  İyi günler,
  Ailemin işletmeciliğini yürüttüğü cafe için magnet reklam yaptırmak istiyorum. Acaba tasarım için cafenin logosunu göndersem uygulayacağınız modeli beğenirsem internet üzerinden sipariş verme imkanım olabilir mi? Siparişimi kargo aracılığı ile gönderebilir misiniz?

 10. aslı dedi ki:

  sünnet için magnetleriniz var mı?
  varsa örneklerini görebilir miyim?
  fotoğraflı değilde ilginç veya komik bir şeyler arıyorum
  karikatür tarzı olabilir veya renkli bir şeyde olabilir

  • admin dedi ki:

   Aslı Hanım, bize arzu ettiğiniz özellikleri iletebilirseniz, istediğiniz tasarımı çıkartabiliriz.

   • aslı dedi ki:

    nazar boncuklu(fonda olabilir
    maşallah yazılı
    karikatürden sünnet çocuğu olabilir
    kerem çağan
    süünetime hoşgeldiniz yazılı

 11. nazar mehmet dedi ki:

  selamun aleykum.ben kazakistanda hali yikama isi yapiyorum ve magnet reklam yaptirmak istiyorum.bunun maliyeti ve buraya yollanmasi nasil olur

 12. Gülcan Ceviz dedi ki:

  Sayin ilgili,

  dergegim icin magnet yaptirmayi düsünüyorum.
  Ebat 4 x 7 cm yeterli
  Özel kesim istiyorum.
  Birazda acelesi var.
  Türkiyeden almanyaya gelecek arkadaslarim var. Onlara yetismesi gerek.
  Nasil yardimci olursunuz?

  Saygilarimla

  Gülcan Ceviz

 13. mahir ozen dedi ki:

  Merhaba 10*15 ebatinda 100 bin adet magnet resim çerçevesine ihtiyacimiz vat acil olarak fiyat iletebilirmisiniz

 14. mahir ozen dedi ki:

  0545 298 63 66 ulassbilirsiniz

Leave a Reply

Powered by WordPress