Kamyonet Giydirme

Kamyonet Giydirme deyinde birçoğunuzun aklına ya hiçbir şey gelmez bilmediğiniz için ya da kamyoneti basit bir branda ile kapatmak gibi bir şey gelir muhtemelen Oysa adından anlaşılacağı üzere üstünde şuan ki konumuzda anlatılmak istenen kamyonetin üzerine yapılan reklam çalışmasıdır. Üstü Reklam ile çevrelenip kaplanacak kamyonetin giydirmesi olarak ta ekspresyon edilebilir. Kamyonet ve diğer araçların giydirilmesinde; CAST Folyo diye adlandırılan yapışkan özelliği olan PVC ile yapılır. Firmamızın araç giydirme hizmetleri adı altında sunduğu kamyonet giydirme hizmetleri yine, firmamız bünyesinde çalışan uzman araç giydirme ustaları tarafından büyük bir dikkat ve özenle yapılmaktadır.

KAMYONET GİYDİRME İŞLEMİNDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER.

Firmamızın araç giydirme hizmeti adı altında sunduğu hizmetlerimizden biri olan, kamyonet giydirme işlemi olarak bilinen araç üstü reklam İşletim uygulaması yapılmadan önce giydirileceği kamyonetin detaylı ve ayrıntılı bir şeklide resimleri çekilir. Çekilen bu resimler bilgisayar ortamında uygun bir grafik uygulaması ile hazırlanan bu işlemini firmamız tarafından müşteriye gönderir ve müşterinin bu işlemi onaylanması beklenir. Bu şekilde müşterinin araç giydirme işleminden önce yapılacak olan işlemi bilgisayar ortamında görmüş olur.

KAMYONET GİYDİRME ÖLÇÜMLENDİRLME İŞLEMİ NASIL YAPLIR?

Firmamıza kamyonet giydirme için gelen kamyonetin resmi konusunda uzman elemanlarımız tarafından çekilir. Bu resim çekilme işlemlerinden sonra yine uzman elemanlarımız renkli çıktı hazırlar. Bu çıktı üzerine kamyonetin tüm detaylı ve ayrıntılı ölçüleri not edilir. Firmamız bu konusunda çok titiz çalışarak, ölçüleri (mm) olarak alınmaktadır. Bu da işimizi hatasız yaptığımız anlamına gelir. Çünkü firma olarak hataya yer vermeyiz. Tüm bu işlemler uzmanlık gerektiren bir iş olduğundan yanlış bir ölçü, bütün kamyonet baskısının yanlış yapılmasına sebebiyet verebilir. Sıfır hata sıfır risk.

 

kamyonet giydirme 1

kamyonet giydirme 1

kamyonet giydirme 2

kamyonet giydirme 2

kamyonet giydirme 3

kamyonet giydirme 3

kamyonet giydirme 4

kamyonet giydirme 4

kamyonet giydirme 5

kamyonet giydirme 5

kamyonet giydirme 6

kamyonet giydirme 6

kamyonet giydirme 7

kamyonet giydirme 7

kamyonet giydirme 8

kamyonet giydirme 8

kamyonet giydirme 9

kamyonet giydirme 9

kamyonet giydirme 10

kamyonet giydirme 10

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress