Fraksiyonel Karbondioksit Lazer

Fraksiyonel karbondioksit lazer son zamanlarda oldukça popüler olan lazer ile cilt bakım yöntemlerinden biri. Bu lazer teknolojisi sayesinde yaşlı ve yıpranmış bir yüzü geride bırakacak ve yepyeni bir yüze ve ifadeye sahip olacaksınız. Aynı zamanda cildiniz de pürüzsüz hale gelecek. Fraksiyel karbondioksit lazer ile birçok cilt sorununu gidermeniz mümkün… Sivilceler bildiğiniz üzere hem hormon bozukluklarında, hem çeşitli hastalıklarda, hem de çeşitli nedenlerle yüzümüzde veya vücudumuzun belli yerlerinde çıkan ve çoğu zaman bizi rahatsız eden deri hastalığı çeşididir.

Bu lazer tedavisi yöntemi ile aynı zamanda vücudunuzda veya yüzünüzde çıkan ve cilt güzelliğinizi bozan sivilcelerden de kurtulabilirsiniz. Böylece tedavinizi de yaptırmış olursunuz. Bu yöntemle aynı zamanda hem daha parlak ve bakımlı bir yüze, hem lekesiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt bakımı için oldukça önemli olan fraksiyonel karbondioksit lazer ile tedavi kesinlikle işinde uzman olan kişilere yaptırılmalıdır. Uzman Doktor Hakan Buzoğlu bu konuda Türkiye’nin en önde gelen isimlerinden biri. İstanbul, Ümraniye’de bu lazer tedavisi sistemiyle cilt bakımı ve tedavisi yapan Uzm. Dr. Hakan Buzoğlu, sahip olduğu deneyim ve kaliteli ekipmanlarıyla sizlerin en iyi şekilde cilt bakımınızı yapacaktır. Konusunda oldukça başarılı olan Hakan Buzoğlu’nun web sitesine daha çok bilgi almak ve iletişim detaylarını öğrenmek için şu adrese tıklayarak girebilirsiniz:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress