El İlanı Örnekleri

Yeni bir mağaza açtığımızda ya da yeni bir işletme kurduğumuzda tanıtımı için en gerekli olan şey reklamdır. Bu reklam çok çeşitli şekillerde yapılabilir. İsterseniz TV ya da radyoya reklam verebilirsiniz, isterseniz bilboardlara reklam koyabilirsiniz. Ama en etkili ve akılda kalıcı olanı ise el ilanlarıdır.

El ilanı genel olarak hem ucuz hem de etkili bir yöntemdir. El ilanınız ne kadar sade olursa insanları sıkmaz ve bir o kadar da başarılı olursunuz.  El ilanları çoğunlukla 1. sınıf hamur ya da kuşe kağıda basılır. Boyut olarak da en ideali A5 ve A4 kağıtlarıdır.

El ilanının amacı bir çok kişiye direkt olarak ulaşmaktır. Vurgulayacağınız slogan ya da yazı anlaşılır olmalı, kullandığınız resimler ilgi çekici olmalıdır ki insanların dikkatini çeksin.

Piyasada basılan el ilanları genellikle şu boyutlarda olur;

  • A6 – 10 x 14 cm
  • 10,5 x 22 cm
  • A5 – 14 x 21 cm
  • A4 – 21 x 29 cm
  • A3 – 29 x 42 cm

bu boyutlar arasından bizim işletmemize en uygun boyutu yani yazacağımız yazı ve koyacağımız resim dahil en iyi olan el ilanını tercih edersek etkili bir reklam yapmış oluruz.

Çift taraflı ya da tek taraflı, renkli ya da renksiz ve 1. hamur ve kuşe kağıda basılabilen el ilanları etrafınızdaki en geniş kitleye ulaşmanız için en ideal çözüm ortağınızdır.

En iyi para kazanmaya yöntemlerinden birisi ticarettir. Bireyler devlet dairelerinde sabit ücret ile çalışarak belirli koşullar altında zorluklar ile para kazanmaktadır. Bireyler için bu durum oldukça zor bir durum olup oldukça üzücüdür. Bireyler bu aşamada farklı işlerde yoğunlaşarak daha fazla para kazanmayı ister. Aslında birey belirli sektörlerde ticarete atılsa daha fazla para kazanabilir. Ancak bu bazen yorucu işlere atılmak ile sonuçlanabilir. Bunun yanında belirli bir süreden sonra yorulmadan oturduğunuz yerde ticaret yaparak kolay şekilde para kazanacak bir ortam kurabilirsiniz.

Bireyler para kazanmak için girdiği ticaret sektöründe ilanlar ile daha fazla müşteriye sahip olmak ister. Bunun için ilan yapılması şarttır. Bu ilanlar bireylerin, yani müşterilerin ilgisini çekecek şekilde hazırlanması gerekir. Bu şekilde gören kişiler sizden ticaret yapmak ister ve size para kazandırır. İlanlar için El İlanı seçeneği size yardımcı olacak bir seçenektir. Ancak ilk önce El İlanı Örneklerini incelemeniz size ayrıcalık katacak bir durumdur. Bu El İlanı Örneklerini inceledikten sonra kendiniz ilan yapabilir veya belirli ücret karşılığında yaptırabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress