Archive for Haziran, 2012

Promosyon Karton Çanta

Karton Çanta her firmanın ihtiyaç duyduğu, ürününüzün tanıtımını yapabileceğiniz, doğa dostu olan, güzel bir reklam ürünüdür. Markanızı dolaştırarak tanıtımınıza fazlasıyla katkı sağlar. Farklı tasarımlarla yapılan karton çantalar markanızın tanınabilirliğini önemli ölçüde artıracaktır. Ayrıca karton çantaların güzel bir tasarıma sahip olanları da uzun süre kullanılmasını sağlar.

Promosyon Post-it

Post-it’ler yapışkanlı olup üzerine notlar yazabileceğimiz, mesajları göz önünde bulunduran, hayatımızın her anında kullanabileceğimiz bir üründür.Post-it’ler özel yapışkanı ile sökülüp tekrar yapıştırılabilir özelliktedir. Farklı renk ve ölçülerde, üzeri baskılı veya baskısız üretimi yapılmaktadır. Markanızın akılda kalmasını sağlayan etkili bir promosyon ürünüdür. Post-it’ler Sevilen iletişim araçlarından birisidir. Gün içerisinde birçok kişi tarafından görülebilmektedir. Sizde markanızın bilinmesi […]

Medya Reklam

Günümüzde internet reklam ve televizyon sektörü çok fazla büyüme göstermiştir. Bu durumda bu alana doğru eğim aynı oranda büyük artış göstermektedir. Medya reklamda bu ilgi gören sektörlerin başında gelmektedir. Medya reklam tanıtım amaçlı bir görevi beraberinde getirmektedir.

Reklam Panoları

Firmaların reklam gelirlerinin belli bir kısmını ayırdıkları ve tüketicileri etkilemekte görsellik açısından dikkat çekici bir kategoride reklam panoları vardır. Reklam panoları şirketler için ciddi bir tanıtım aracı olmakta.

Promosyon Mousepad

Mousepad’ler her bilgisayarın yanında bulunan. Üzerinde mousemizi rahatça gezdirebildiğimiz bir promosyon ürünüdür. Firma tanıtımı için ideal bir tanıtım aracıdır. Sürekli göz önünde olmasından etkisi fazladır. Geniş alanları olduğundan istediğiniz mesaj ve resim kolaylıkla uygulanabilir. Masa üzerinde kaymaması için kauçuk bir zemine sahiptir. Mousepad çeşitleride oldukça fazladır.

Firma Reklam

Günümüzde reklam pazarlamanın yarısı demektir. İyi bir reklam için ise şirketler bütçelerinin en az yüzde 40’ını ayırmalılar. Firma reklam kaliteli  yapılan reklamlarla ilgi çekici. Firmalar pazarlamak istedikleri ürünleri tanıtmak ister. Pazarlamak istediği ürünlerin tanıtımı önemlidir. Çünkü bir ürün ne kadar kişi tarafından bilinirse o kadar kişi tarafındın istenir ve arzulanır. Geniş kitlelere tanıtılan ürünlerin pazarlanması da […]

Reklam Örnekleri

Şirketiniz için veya çeşitli konulardaki web sitelerinizi tanıtmak için farklı farklı reklam örnekleri kullanabilirsiniz. Çok çeşitli reklam örnekleri vardır.  Reklamlar bir olayı veya herhangi bir konuyu insanlara duyurmak, göstermek için kullanılır. Biz de sizlere bu hizmeti vermekten gurur duymaktayız. Çeşitli tasarımlarımız ile şirketiniz için en ideal reklam örneklerini sizlere sunarak şirketinizin büyümesine ve yeni yeni […]

Promosyon Bardak Altı

Bardak Altları, bardağın koyulduğu yerleri kirletmemesi için kullanılan bir reklam aracıdır. Genellikle karton ve kauçuk tabanlıdır. Bardak altına firmanın reklam baskısının yaygın olarak kullanılması sebebi ile promosyon amaçlı kullanılmaktadır. Sürekli göz önünde bulunmasından uygun bütçeli promosyon ürünlerinin başında gelmektedir.

Reklam Alanları

Ülkemizde ve dünyada insanlara bir ürünü hızlı ve kolay bir şekilde tanıtmak için daima reklamlar kullanılmıştır. Bunun nedeni reklamların daha geniş kitlelere hızlı, görsel ve sorunsuz bir şekilde aktarılmasıdır. Reklam alanları farklı farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Televizyon reklamlarıda reklam alanı sayılabilir.

Reklam Şirketleri

Reklam şirketleri bazıları son yıllarda çok büyük bir gelişim gösterdi. Bu gelişimin birçok nedeni bulunmaktadır. Reklam şirketlerinin bu başarısı birçok parçanın bir araya gelmesi ile birlikte gelmektedir. Reklam şirketleri öncelikle çok yaratıcı grafikerler ile çalışmaktadır. Bu grafikerler çok yaratıcı çalışmalara ortaya çıkarmakta ve reklam şirketlerinin başarısında büyük bir rol oynamaktadır.

Powered by WordPress